30.9.2017

Kalah na Novinky.cz

Reportérky Novinek se odvážily až k nám do Kosagymu. Přežily, a dokonce přinesly i reportáž. Díky studentům za jejich nasazení!


1.8.2017

Pavel Strouhal pro Tv Nova

K aktuálnímu tématu útoků nožem se vyjádřil i Pavel Strouhal v článku pro Tv Nova. Některé odpovědi jsou poněkud vytržené z kontextu, ale pokud přijdete na trénink, vše Vám rádi vysvětlíme.


9.11.2016

Kalah CZ promo video

Bylo nám ctí nechat se zničit osobně mistrem Idanem Abolnikem při natáčení promo videa pro Kalah CZ. Odnesli jsme si modřiny, bolest, jeden blackout a pocit, že musíme víc trénovat.


1.11.2016

Idan a Pavel v pořadu Óčko Drive

Výjimečná šance vidět Idana i v klidovém stavu se naskytla v pořadu Óčko Drive, kde Idan a Pavel popisují zásady Kalahu a boje o přežití.


31.10.2016

Rozhovor s Idanem Abolnikem v magazínu Dotyk

Návštěva Idana Abolnika v ČR nepřinesla jen kvalitní seminář, ale i rozhovor pro magazín Dotyk, který si teď můžete přečíst i vy.


8.10.2016

Playboy o Kalahu

Kalah je nejen účinný, ale v našem podání i sexy, jak si můžete přečíst v posledním čísle Playboye. O důvod víc chodit na tréninky!


27.9.2016

Barrandov TV o Kalahu

Děkujeme za krátkou reportáž na Barrandov TV, v níž si pan reportér přišel osobně prohlédnout promo trénink Kalahu a poslechnout moudra chief instructora Pavla Strouhala. Celá reportáž v naší galerii.


8.9.2016

Kalah v czechfighters.cz

Krátký článek o Kalahu dnes vyšel na czechfighters.cz. Tímto děkujeme Lence a celé redakci czechfighters!


16.8.2016

Kalah v článku na Expres.cz!

Tentokrát jsme s prezentací Kalahu zavítali do webového magazínu Expres.cz, natočili pár scén obrany proti ošklivému násilí a Pavel vysvětlil, jak se to s tou obranou vlastně má. Tímto děkujeme Terezce za účast, která se projevila jako tvrdá holka i se sotva srostlým loktem. Celý článek si můžete prohlédnout na Expres.cz, včetně galerie a dvou videí. Videa samozřejmě najdete i v naší galerii. UPDATE 22.8.: Nově si můžete prohlédnout i druhou část reportáže na Expres.cz, týkající se obrany proti pistoli!


12.8.2016

Nejen o Kalahu v živém přenosu na TV Nova!

Pavel Strouhal, hlavní instruktor Kalah CZ v rozhovoru s Markétou Škábovou na TV Nova. Prvních patnáct minut bylo věnováno představení Kalahu, principům reálné sebeobrany obecně a obraně proti noži. Druhým hostem byl Martin Sládek, instruktor streetfightu a Krav Maga, jeho téma zahrnovalo obranu proti střelné zbrani. Oba instruktoři na žádost studia předvedli mezi oběma rozhovory krátkou ukázku, jak by obrana proti noži mohla v reálné situaci vypadat. Celý rozhovor si můžete poslechnout na Tn.cz, anebo bez reklam v naší galerii.


28.7.2016

Kalah CZ v novém čísle Fighter's magazínu!

Nezapomínáme ani na prezentaci v médiích, a tak jsme se sešli s redaktorem Fighter's magazínu, abychom rozšířili dobré jméno Kalahu. Celý článek si můžete stáhnout v .pdf